طراحی سایت شرکت فراورده های لبنی دهکده خرم

وب سایت شرکت فراورده های لبنی دهکده خرم توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Dehkadeh Khorram Dairy Products Web Design

http://dehkadehkhoram.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فراورده های لبنی دهکده خرم یکی از برندها و شرکت های معتبر تولید کننده فراورده های لبنی در کشور میباشد که طراحی سایت دهکده خرم در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت فراورده های لبنی دهکده خرم سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد فراورده های لبنی دهکده خرم

معمولا ایرانیان در اکثر غذاهای خود به وفور از کشک استفاده می کنند. آیا از خواص درمانی کشک اطلاعات کافی دارید؟

کشک یکی از فرآورده های فرعی شیر است که به روش سنتی از جوشاندن، تغلیظ یا خشک کردن دوغی که پس از کره گیری باقی می ماند یا از ماست بدون چربی تهیه می شود. ماده اولیه کشک عبارت است از شیر میش، بز، گاو یا مخلوطی از آنها، کشک یا حجم کم خود، یک ماده غذایی معجزه آسا است که در بردارنده تمامی خواص شیر و حاوی کلسیم، چربی، نمک، پروتئین و ویتامین است.

میزان انرژی تولید شده با 100 گرم کشک حدود 105 تا 120 کیلو کالری است که می تواند به عنوان یکی از تامین کننده های انرژی مورد نیاز بدن در رژیم غذایی روزانه گنجانده شود.

کشک به علت داشتن اسیدهای آلی، ضد عفونی کننده دستگاه هاضمه (معده ،روده کوچک و روده بزرگ) است. پروتئین های کشک به علت تجزیه طبیعی قابلیت جذب بالایی نسبت به محصولات لبنی مشابه دارا می باشد. علاوه برآن ،کلسیم بالا و فسفر در کشک میتواند در پیشگیری از پوکی استخوان موثر باشد.

شرکت فراورده های لبنی دهکده خرم با سابقه درخشان در تولید انواع کشک در کشور فعالیت داشته و سرلوحه فعالیت همکاران ما در این شرکت لبنی، رضایت مشتریان میباشد.

درباره طراحی وب سایت فراورده های لبنی دهکده خرم

طراحی سایت شرکت فراورده های لبنی دهکده خرم یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت دهکده خرم سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت فراورده های لبنی دهکده خرم از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت دهکده خرم بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.