وب سایت شرکت فارتتی سیس توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Web Design Of FaRettiSis

https://www.farettisis.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فارتتی سیس در عرصه تولید انواع کیک و دسر ایتالیایی و انواع شیرینیجات خوشمزه فعالیت می کند. این شرکت کار خود را با ارائه دسر های ایتالیایی آغاز نمود و توانست به سرعت در میان مشتریان خود جایگاه ویژه ای به دست آورد. فارتتی سیس از سال 1350 قدم به عرصه رقابت گذاشت و پایه گذار دسر کیک های خانگی در ایران به شمار می رود.

سایت شرکت فارتتی سیس در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردید. جهت طراحی این سایت تلاش شده تمامی نیازهای مدیران مجموعه فارتتی سیس به بهترین نحو ممکن اجرا گردد.

در مورد شرکت فارتتی سیس

faRettiSis دنیایی است که در آن جمع خانواده و دوستان ارزشمند است. اولین سری از محـصـولات محـبـوب faRettiSis، دسـر کیـک ایـتالـیایـی اسـت که با بهترین دستورالـعـمل از اسـتادان شیرینی پزی فلورانس تهیه شده و با طعمی منحصر به فرد و بیادماندنی برای هر نوع ذائقه و با تنوع طعم ها و رنگ های طبیعی همانند رنگین کمان در هر زمان و مکان همیشه تازه در دســترس شما می باشد. ما مفتخریم که از سال 1350 با تلاشی مستمر در صنعت غذایی کشور دسر کیک خانگی faRettiSis را برای اولین بار در ایران و خاورمیانه تولید شده با پیشرفته ترین تکنولوژی روز اروپا را به شما دوستان ارائه کنیم.

در مورد طراحی سایت شرکتی فارتتی سیس

طراحی سایت شرکت فارتتی سیس یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات غذایی فارتتی سیس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت فارتتی سیس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی فارتتی سیس به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.