وب سایت شرکت فراسوی شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Farasooye Shargh Company

https://www.farasooyeshargh.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فراسوی شرق یکی از شرکت های فعال در زمینه پروژه های عمرانی در کشور می باشد که طراحی سایت فراسوی شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت فراسوی شرق سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت عمرانی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت عمرانی فراسوی شرق

شرکت فراسوی شرق در تاریخ  11/22/ 1368 تحت شماره  6305  اداره ثبت شرکت های مشهد به ثبت رسیده است و یکی از شرکت های تابعه شرکت تجلی مهر ایرانیان (هلدینگ عمران و ساختمان) و همچنین عضو انجمن صنفی انبوه سازان استان خراسان رضوی می باشد.

رتبه شرکت 4 ابنیه و راه سازی و موضوع شرکت برابر ماده 2 اساسنامه عبارت از طراحی و محاسبه، اجرا و نظارت بر کلیه پروژه های عمرانی است. این شرکت در طی سالهای فعالیت خود با بهره گیری از توانمندی مدیرانی لایق و متخصص توانسته است ده ها پروژه عمرانی را سرمایه گذاری و مدیریت نماید که با سپاس از تمامی مدیران عامل از آغاز تا کنون و سایر تلاشگران شرکت، موارد ذکر شده به اطلاع خواهد رسید.

برابر مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام در تاریخ 93/03/19 اعضای هیئت مدیره جدید برای مدت 2 سال انتخاب شده اند و عهده دار وظایف محوله می باشند. شرکت فراسوی شرق براساس راهبردها و سیاستهای خود، متعهد به رعایت اصولی است که در منشور سازمانی شرکت به آن توجه شده است.

درباره طراحی وب سایت شرکت فراسوی شرق

طراحی سایت شرکت عمرانی فراسوی شرق یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت عمرانی و ساختمانی شرکت فراسوی شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت فراسوی شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فراسوی شرق بکار گرفته شده است می توان به  اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.