وب سایت شرکت عمارت هشتم شرق توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس طراحی گردیده است.

Web Design of Emarat Hashtom Shargh Company

https://www.emarathashtom.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت عمارت هشتم شرق با موضوع مطالعه و اجرای طرح های عمرانی، سرمایه گذاری در بخشهای مختلف به ثبت رسیده است که طراحی سایت عمارت هشتم شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1392 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت عمارت هشتم شرق سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

درباره شرکت عمارت هشتم شرق

 شركت عمارت هشتم شرق(سهامی خاص) در اسفندماه 1387 با موضوع مطالعه و اجرای طرح های عمرانی، سرمايه گذاری در بخشهای مختلف تحت شماره 35219 در اداره ثبت شركت های مشهد به ثبت رسيده است، اين مجموعه با بهره گيری از توانمندي های مهندسين، متخصصين، كارشناسان و ساير  كاركنان خود در راستای توسعه كشور عزيزمان پا به عرصه فعاليت گذاشته است، اين شركت با نگرشی منطقه ای درحوزه شرق كشور و فرا منطقه اي به موضوع  سرمايه گذاری و خدمات فنی-مهندسی نگريسته و اميدوار است با استعانت از درگاه ايزد ممنان در خدمت به عمران و آبادی كشور و تأمين رفاه مردم عزيز، توفيقات لازم حاصل نمايد، كليه سهام اين شركت متعلق به شركت تراز پی ريز وابسته به صندوق بازنشستگی كشور بوده و دفتر مركزی آن در شهر مقدس مشهد مي باشد .

درباره طراحی سایت عمارت هشتم شرق

طراحی سایت شرکت عمارت هشتم شرق  یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی  وب سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت مجتمع اداری مسکونی شرکت عمارت هشتم شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت عمارت هشتم شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت عمارت هشتم شرق مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است