سایت شرکتی عطا متال توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد پیاده سازی شده است

Web design Of Atta Metal corporate

https://www.ata-metal.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

پیاده سازی سایت شرکتی عطا متال توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1401 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وب سایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران این مجموعه در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند.

در مورد گروه صنعتی عطا متال

گروه شرکت های صنعتی و معدنی عطامتال جزو شرکت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی معادن، أخذ مجوزهای اکتشافی، بهره‌برداری محدوده‌های معدنی، تأسیس کارخانجات کانی آرایی و فرآوری مواد و … با 12 شرکت معدنی فعال و اشتغالزایی افزون بر 220  نفر به صورت مستقیم در استان های خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و یزد  مشغول فعالیت می‌باشد. شرکت‌های این گروه، با بيش از 12 سال تجربه موفق به عنوان زيرمجموعه ­هاي اصلي هلدینگ در عرصه معدن و صنايع معدني به عنوان سرمايه­ گذار و بهره­ بردار در زنجيره ارزش مواد معدني از مرحله اکتشاف، استخراج، فرآوري و بازرگاني با اولويت معادن سنگ آهن (مگنتیت، هماتیت)، سنگ منگنز، مس، خاک صنعتی و ... فعاليت مي­نمايند. اعتقاد بر این است، افزایش دانش و بکارگیری آن توسط نیروی انسانی کارامد و مؤثر، به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌ی شرکت، رسیدن به اهداف بنیادین در عرصه‌های داخلی و بین المللی را تضمین خواهد کرد
هلدینگ صنعتی و معدنی عطامتال با تمرکز بیشتر بر روی سرمایه‌گذاری در معادن فلزی، به خصوص سنگ آهن، به عنوان دستاورد ی موفق در گروه می باشد که در سال‌های اخیر با اخذ مجوزهای اکتشافی و بهره‌برداری محدوده‌های معدنی و تأسیس کارخانجات سنگ‌شکن و فرآوری سنگ آهن سبب گردیده که این مجموعه به یکی از شرکت های موفق  تبدیل گردد.

درباره پیاده سازی سایت شرکتی عطا متال

پیاده سازی سایت شرکتی عطا متال یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت معدن و صنایع معدنی سعی شده از آخرین تکنولوژی های به روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی سایت شرکتی عطا متال از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی عطا متال به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS ,Bootstrap, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.