وب سایت شرکت لیمون چینی آراد توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس طراحی گردیده است.

Web Design of lemonporcelain

https://www.lemonporcelain.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت لیمون چینی آراد در مشهد مقدس توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت لیمون چینی آراد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

اطلاعاتی در باره لیمون چینی آراد


شرکت لیمون چینی آراد تولیدکننده انواع ظروف آشپزخانه چینی در سال 93 با اندیشه ایجاد تحول و تاثیر گذاری در کیفیت و تنوع انواع ظروف آشپزخانه چینی با ظرفیت تولید سالیانه 2500 تن به بهره برداری رسید، این شرکت با دیدگاه توسعه پایدار و شعار " همیشه یک گام جلوتر" در سال 97 موفق به راه اندازی واحدهای تحقیق و توسعه و طراحی و قالب سازی گردید که در این راستا موفق به طراحی، ثبت طرح های صنعتی، ساخت و تولید انواع ظروف اشپزخانه چینی سخت شده است. در حال حاضر نیز در راستای بهبود مستمر با ایجاد فضای توسعه و دیدگاه کارآفرینی و افزایش اشتغال و با تامین و راه اندازی ماشین آلات جدید موفق به افزایش ظرفیت تولید سالیانه به 3500 تن و اشتغال بیش از 450نفر شده است.
 

در مورد طراحی سایت شرکت لیمون چینی آراد

طراحی سایت شرکت لیمون چینی آراد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات چینی شرکت لیمون چینی آراد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت شرکت لیمون چینی آراد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت لیمون چینی آراد بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 و Bootstrap ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.