وب سایت صنایع سنگ آرمان توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Arman Stone Industry Web Design

http://www.armanstones.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

صنایع سنگ آرمان یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و ساخت سنگ گرانیت مروارید در کشور میباشد که طراحی سایت صنایع سنگ آرمان در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت صنایع سنگ آرمان سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت تولیدی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد صنایع سنگ آرمان

صنایع سنگ آرمان با بیش از 7 سال فعالیت در زمینه تولید انواع سنگ گرانیت، فعالیت رسمی خود را در زمینه تولید سنگ گرانیت مروارید مشهد در سال 1388 در منطقه شهر سنگ مشهد آغاز نمود. این شرکت با دارا بودن کارخانه سنگ گرانیت مروارید مشهد و همچنین کادری مجرب و متعهد آماده ارائه انواع تولیدات سنگی از جمله سنگ گرانیت مروارید، سنگ کوبیک، سنگ جدول، سنگ گرانیت، سنگ تراورتن و انواع دیگر سنگ های ساختمانی به شما مشتریان گرامی میباشد.

شعار همکاران ما در صنایع سنگ آرمان، رضایت مشتری مهم تر از سود میباشد. ما در طی این سال ها توانسته ایم با ارائه بهترین قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد به مشتریان خود، رضایت کامل مشتریان را کسب نمائیم.

شما نیز میتوانید جهت دریافت مشخصات فنی سنگ گرانیت مروارید مشهد مدنظر خود با همکاران ما در ارتباط باشید و قیمت سنگ گرانیت مروارید درخواستی خود را دریافت نمائید.

همکاران ما مشتاقانه منتظر تماس شما میباشند.

درباره طراحی وب سایت صنایع سنگ آرمان

طراحی سایت صنایع سنگ آرمان یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت صنایع سنگ آرمان سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت صنایع سنگ آرمان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت صنایع سنگ آرمان بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.