وب سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Sootara Lighting Industy Web Design

http://www.sootara.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنایع روشنایی سوتارا یکی از برندها و شرکت های معتبر تولید کننده انواع سیستم های روشنایی در کشور میباشد که طراحی سایت صنایع روشنایی سوتارا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت صنایع روشنایی سوتارا

شرکت صنایع روشنایی سوتارا در سال 1362 با هدف تولید انواع چراغ و پایه چراغ در مساحتی بالغ بر 10,000 متر مربع تاسیس گردید. در سال 1391 در طرح توسعه شركت، واحدهای جوشكاری، آماده سازی به روش پاشش ساینده با هوا ( سند بلاست) و خط رنگ مایع پلی اورتان به مجموعه جدید به مساحت 5000 متر مربع انتقال یافت.

در این مجموعه علاوه بر كوره های پخت موجود، كوره پخت رنگ به ارتفاع 4 متر و طول 28 متر راه اندازی و در حال بهره برداری می باشد. هم اکنون این شرکت با مد نظر قراردادن شعار ” بیشتر تلاش می کنیم تا زیباتر ببینید” و سلیقه عالی پسند مشتریان خود، به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان طیف وسیعی از محصولات، شامل انواع چراغ های اداری، تزئینی، صنعتی، پروژکتوری ، پارکی، خیابانی و پایه چراغ های مرتبط، محصولات خود را در بازارهای سراسر ایران و کشورهای همسایه عرضه می نماید .

شرکت صنایع روشنایی سوتارا با داشتن واحد های مختلف شامل : تحقیق و توسعه، طراحی، آزمایشگاههای مجهز کنترل فرایند رنگ و تجهیزات الکتریکی، قالب سازی، تزریق پلاستیک ، دایکاست، فلز کاری، جوشکاری، شستشو شیمیایی و سند بلاست، خطوط پیشرفته رنگ پودر الکتروستاتیک و مایع پلی اورتان، مونتاژ، مهندسی فروش، بازرگانی داخلی و خارجی و مدیران و پرسنل مجرب و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، سرعت در تولید، کنترل کیفیت مستمر، نوآوری و طراحی مدل های جدید و متنوع مطابق با استانداردهای معتبر داخلی و اروپایی، سعی در توسعه کمی و کیفی محصولات خود داشته و رضایتمندی شما مشتری گرامی را به عنوان محور اصلی اهداف خود قرار داده است.

در راستای نیل به این هدف بعنوان اولین شرکت تولید کننده چراغ های روشنایی در شرق کشور موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران گشته ایم. صنایع روشنایی سوتارا همچون دیگر تولید کنندگان محصولات روشنایی پیشگام در طراحی علمی و متنوع این محصولات افتخار دارد همچون گذشته نور را در شکل صحیح خود وارد محیط زندگی و کار نموده و بر خود ببالد.

درباره طراحی وب سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا

طراحی سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت صنایع روشنایی سوتارا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت سوتارا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.