وب سایت مجتمع غذایی شیرین شاد کارمانیا توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس طراحی گردیده است.

Web Design Of Shirin Shad Karmania

http://shirinshadkarmania.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجتمع غذایی شیرین شاد کارمانیا تولیدکننده انواع شکلات، کلوچه و بیسکویت بر پایه خرما در کشور می باشد که طراحی سایت مجتمع غذایی شیرین شاد کارمانیا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت شیرین شاد کارمانیا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد مجتمع غذایی شیرین شاد کارمانیا

مجتمع غذایی شیرین شاد کارمانیا در سال 1387 با تولید شکلات، کلوچه و بیسکوییت بر پایه خرما با ظرفیت 750 تن در سال و در یک شیفت کاری فاز اول کارخانه را به بهره برداری رساند. این مجتمع غذایی در شهرک صنعتی سعدی در استان خرماخیز کرمان تاسیس شده است تا بتواند از مزایای بیشمار انواع خرما در محصولات خود استفاده کند.

این مجتمع با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و بهداشتی زیر نظر کارشناسان متخصص صنایع غذایی اقدام به تولید و عرضه گسترده محصولات مختلف خود با نام های چکوپالم، بیسکوپالم، پیچ پالم، کارماپالم، چیپس پالم و غیره در سراسر کشور عزیزمان و کشورهای عراق، مالزی، رومانی و امارات نموده است.

همچنین در واحد تحقیق و توسعه خود آمادگی تولید و عرضه محصولات جدید را در آینده نزدیک نیز دارد. استقبال گسترده مصرف کنندگان گرامی از محصولات ارزشمند و مغذی این شرکت سبب گسترش فعالیت روز افزون این شرکت گردیده و این شرکت مسئولیت به مراتب سنگین تری را در قبال تولید محصولات با ارزش غذایی بالا احساس می کند.

درباره طراحی وب سایت شرکتی مجتمع غذایی شیرین شاد کارمانیا

طراحی وب سایت مجتمع غذایی شیرین شاد کارمانیا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت محصولات غذایی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شیرین شاد کارمانیا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجتمع غذایی شیرین شاد کارمانیا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی بازرگانی اعتمادی به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrapاشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.