وب سایت شرکت ابرش توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Abrash Company Web Design

http://abrashco.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت ابرش یکی از شرکت های معتبر تولید کننده انواع شیر آلات بهداشتی در کشور میباشد که طراحی سایت ابرش در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت ابرش سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت ابرش

شرکت فورج فلزات رنگین پارسیان، تولیدکننده شیر آلات بهداشتی در طرح ها و رنگهای متنوع و گاهاً اختصاصی (شامل تمامی مراحل طراحی و تولید (ماهیچه گیری، ریخته گری، پرداخت، آبکاری و مونتاژ)، لوله های چند لایه ترکیبی ( از جمله  (PERT-AL-  PERTو اتصالات برنجی مربوطه (از نوع کوپلی و پرسی)، شیلنگ جات سیم بافت (از نوع پیسوال و پکیجی در سایزها و ابعاد مختلف)، شیرهای صنعتی و ساختمانی که به روش فورجینگ تولید می شوند (از جمله شیر ماشین لباسشویی ،پیسوال، شیلنگی و ...)، محصولاتی که به روش تزریق از جنس زاماک تولید می شوند (از جمله دستگیره شیرآلات بهداشتی و ...)و محصولات پلاستیکی بهداشتی ساختمان با مارک تجاری ابرش می باشد.

این شرکت در شهرک صنعتی بینالود ( استان خراسان رضوی، شهر مقدس مشهد) و در زمینی به مساحت بالغ بر10000 متر مربع و زیر بنایی بالغ بر 7000 متر مربع احداث گردیده است.

کلیه محصولات تولیدی ابرش از مرغوب ترین نوع مواد اولیه تولید شده و بر همین اساس دارای استاندارد ملی، گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات ساختمان متمرکز در سازمان محترم مسکن و شهرسازی و نیز گواهینامه های متعدد اروپایی (ISO  و CE ) و بر حسب نوع کالا گواهینامه Food Grade از سازمان محترم غذا و دارو بوده و نیز دارای ضمانت نامه های چندین ساله می باشد.

لازم به ذکر است این شرکت در زمینه های مختلف نوآوری نموده و با ثبت طرح ها و ایده های اختصاصی خود، باعث ایجاد تنوع طرح، رنگ و کیفیت محصولات تولیدی خود گردیده و برای مشتریان محترم امکان انتخاب را به گونه ای فراهم آورده که با حصول اطمینان از عدم تکرار پذیری در سایر مارکهای تجاری موجود در بازار عرضه، اقدام به انتخاب مدل، رنگ و طرح دلخواه خود نمایند.

طرح ها و ایده های صنعتی ثبت شده توسط این شرکت اثبات کننده این ادعا است.

در قیاس قیمت گذاری نیز، با عنایت سیاست گذاری موسسین شرکت مبنی بر جهانی شدن و نیز  اصل "کیفیت بالا ، قیمت رقابتی" همواره محصولات ابرش قابلیت رقابت پذیری قیمتی با سایر محصولات مشابه را داشته و عمدتاً در فضای تصمیم گیری شفاف، این " ابرش" است که انتخاب می گردد.

با امید و هدف خودکفایی روزافزون میهن عزیزمان، چشم انتظار حمایت شما از استقلال هر چه بیشتر ایران هستیم که این امر فقط با خرید "کالای ایرانی با کیفیت " و ترجیح آن به کالای خارجی امکانپذیر می باشد.

درباره طراحی وب سایت شرکت ابرش

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی ابرش یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت ابرش سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت ابرش از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت ابرش بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است