وب سایت شرکت شفیع سازه شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Shafi Sazeh Sharq Co

http://www.3s-unical.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت شفیع سازه شرق یکی از برندها و شرکت های معتبر تولیدکننده انواع پکیج های گازی آپارتمانی در کشور می باشد که طراحی سایت شفیع سازه شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت شفیع سازه شرق سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت شفیع سازه شرق

شرکت تولیدی و صنعتی شفیع سازه شرق با یاری خداوند متعال و با پشتوانه ی بیش از سه دهه تجربه مدیریت به عنوان اولین تولیدکننده پکیج های گازی آپارتمانی در ایران، با اخذ اولین پروانه استاندارد تشویقی ملی ایران در سال 1385 و دریافت لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی سال های 84، 85، 88، 89، 90 و همچنین به عنوان پیشکسوت نمونه سال 91 و با تجهیز آزمایشگاهی مجهز به جدیدترین دستگاه تست پکیج ساخت شرکت مایکروپلن (Microplan) ایتالیا و اخذ اولین گواهینامه آزمایشگاه همکار (اکرودیته) در شرق کشور و دریافت لوح تقدیر تحقیق و توسعه (R&D) نمونه سال 92 و نیز واحد نمونه منتخب استاندارد در سال 93، تولیدات خود را تحت لیسانس شرکت یونیکال (Unical) ایتالیا با نام مشترک و بر اساس استانداردهای اروپا با نام تجاری 3S به بازار ارائه می نماید.

اکنون نیز با توجه به مصرف بیش از حد استاندارد گاز در مصارف خانگی و قانون هدفمند کردن یارانه ها و واقعی شدن قیمت های حامل انرژی در جهت حفظ محیط زیستی سالم و سبز، ما را بر آن داشت تا با ارائه و تولید جدیدترین محصولات شرکت یونیکال ایتالیا (بویلرهای زمینی و دیواری و پکیج های چگالشی Condensing) که به واسطه تکنولوژی و کیفیت بالا توانسته است بازارهای جهانی را تسخیر نماید با راندمان بالا و بدون آلودگی زیست محیطی در ظرفیت های 24 الی 900 کیلووات به مردم شریف ایران تقدیم نماییم.

از دیگر پکیج های تولیدی این شرکت پکیج های دیواری معمولی تا 32 کیلووات، زمینی چدنی مخزن دار تا 58 کیلووات و جدیدترین آنان پکیج 116 کیلووات که جهت مدارس تولید شده و تا 1000 متر مربع را پوشش می دهد می توان نام برد.

اینها همگی میسر نگردیده است، مگر با همت مضاعف مدیران و مهندسین شرکت که خدمت به خلق را سرلوحه کار خویش قرار داده و در این راه بی وقفه تلاش کرده تا با دانش روز دنیا همگام و تحقیق و توسعه (R&D) را سرلوحه کار خود قرار دهند.

امید است با دعای خیر شما مصرف کنندگان گرامی و حمایت مسئولین محترم بخش دولتی و مشاورین محترم تاسیسات بتوانیم همچون گذشته رضایت کامل شما عزیزان را فراهم و همگام با صنایع کشورهای پیشرفته در تولید این گونه محصولات، شاهد کسب افتخارات بیشتر باشیم.

درباره طراحی وب سایت شرکت شفیع سازه شرق

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی شفیع سازه شرق یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت سیستم های سرمایشی گرمایشی شرکت شفیع سازه سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت شفیع سازه شرق از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت شفیع سازه شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شفیع سازه بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.