طراحی وب سایت شرکت چوب سنگ توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Choobsang Company

http://www.choobsang.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه چوب سنگ یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و ساخت مبل و محصولات MDF می باشد.

طراحی وب سایت چوب سنگ یکی از نمونه کارهای شرکتی، شرکت فراتک می باشد که طراحی سایت چوب سنگ در سال 1396 در مشهد انجام گردیده است. در طراحی وبسایت چوب سنگ سعی گردیده است نیازهای مدیران و مسئولین شرکت چوب سنگ به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

اطلاعاتی درمورد مجموعه چوب سنگ

شرکت چوب سنگ در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نمود و عمده ترین فعالیت های این شرکت در زمینه تولید مبل خانگی، محصولات صفحه ای MDF و نئوپان می باشد. این شرکت، با رعایت الزامات استانداردهای سیستم مدیریت IMS و طبق استاندارد کیفیت ISO 9001 ,2008 و استاندارد زیست محیطی ISO 14001 ,2004 و ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS,18001,2007 را در راس برنامه های خود قرار داده است.

وب سایت چوب سنگ در سال 96 جهت ارائه و فروش محصولات افتتاح شده است و دفتر مرکزی این سایت در مشهد می باشد.

درباره طراحی وب سایت مجموعه چوب سنگ

طراحی وب سایت شرکت چوب سنگ یکی دیگر از نمونه کارهای داده پردازی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات چوبی شرکت چوب سنگ سعی شده از آخرین تکنیک های روزبرنامه نویسی در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ گرافیکی و افکت های متنوع یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت طراحی سایت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجموعه چوب سنگ از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت چوب سنگ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی چوب سنگ بکار گرفته شده است میتوان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت