وب سایت شرکت عمران کویر خاوران توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Omran Kavir khavaran Company

http://omranekavir.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مهندسی عمران کویر خاوران یکی از شرکت های فعال در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای تاسیسات مکانیکی صنعت ساختمان در کشور می باشد که طراحی سایت عمران کویر خاوران در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت عمران کویر خاوران سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت مهندسی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت عمران کویر خاوران

شرکت مهندسی عمران کویر خاوران, از گروه شرکتهای عمران کویر، با بیش از سه دهه فعالیت مداوم و تاثیر گذار در صنعت ساختمان در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای تاسیسات مکانیکی مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت با هدف به کارگیری و گسترش روش های اصولی و استانداردهای روز تاسیسات ساختمان به منظور افزایش کیفیت طراحی و اجرای سیستم های تهویه مطبوع و افزایش عمر مفید انواع ساختمان ها با کاربری های گوناگون فعالیت خود را آغاز نموده است.

عمران کویر خاوران با بهره مندی از دانش مهندسان متخصص و کارآزموده از طریق محاسبات دقیق مهندسی و همچنین تاکید بر رعایت استانداردها و اصول فنی مطابق با مقررات ملی ساختمان زمینه بهینه سازی مصرف انرژی تجهیزات تهویه مطبوع ساختمان و افزایش راندمان آنها را فراهم آورده و گامی موثر جهت بهبود کیفیت عملیات اجرایی ساختمان ها بر داشته است.

این شرکت تاکنون در انجام انواع پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، درمانی و صنعتی با بسیاری از نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی همکاری نموده است.

درباره طراحی وب سایت شرکتی مهندسی عمران کویر خاوران

طراحی سایت شرکتی عمران کویر خاوران یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت تجهیزات سیستم تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی عمران کویر سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت عمران کویر خاوران از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت عمران کویر بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.