وب سایت شرکت فرآورده های غذایی قائمی(مهسان) توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mahsan Co Web Design

http://www.mahsan.co.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت شرکت فرآورده های غذایی قائمی (مهسان) یکی از نمونه کارهای شرکتی فراتک است که درسال 1397 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

درباره شرکت فرآورده های غذایی قائمی-مهسان

اعتقاد ما بر این است که مردم ایران شایسته احترام هستند و لایق بهترین ها می باشند، بر اساس این عقیده سعی در تولید بهترین محصولات را داریم و این را وظیفه خود می دانیم. برای انجام این مهم علاوه بر استفاده از تجربیات سه نسل پیشین این مجموعه، نوآوری و خلاقیت را نیز سرلوحه کارمان قرار دادیم و با درنظر گرفتن استاندارهای جهانی، جدیدترین و به روزترین تجهیزات را که در دسترس مان هست به کار می گیریم . نتیجه این تلاش تولید محصولاتی با کیفیت و بهداشتی و با صرفه اقتصادی است که با دارا بودن تائیدیه سازمان غذا و دارو می تواند دغدغه ها و نگرانی تولید کنندگان، مصرف کنندگان و همچنین عرضه کنندگان محصول را کمتر نماید.

آشنایی با طراحی وب سایت فرآورده های غذایی قائمی-مهسان

سایت شرکت فرآورده های غذایی قائمی (مهسان) در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد به درخواست شرکت فرآورده های غذایی قائمی (مهسان) طراحی گردیده است، طبق درخواست این شرکت امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز طراحی و پیاده سازی شده است.

در طراحی سایت محصولات غذایی شرکت فرآورده های غذایی قائمی (مهسان) از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی فرآورده های غذایی قائمی(مهسان) بکار گرفته شده است در بخش کاربران و مدیریتی Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.