وب سایت شرکت خوشنام خراسان توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است.

Web Design of Khoshnam Khorasan Company

https://www.khoshnam.co

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت خوشنام خراسان از سال 1375 فعالیت خود را در زمینه تولید لوله‌های پلیمری و لوله های پلی اتیلن آغاز نموده است.

طراحی وب سایت شرکت خوشنام خراسان توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت خوشنام خراسان سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

درباره شرکت خوشنام خراسان

شرکت خوشنام خراسان در سال 1375 با هدف تولید انواع لوله‌های پلیمری ثبت و پس از 4 سـال تلاش بی وقفـه در سال 1379 موفق به دریافـت پروانه بهره‌برداری برای تولید لوله‌های پلی اتیلن گردید.

با توجه به دیدگاه مدیران ارشد و برنامه‌ریزی‌های انجام شده این شرکت توانست با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و جدیدترین تجهیزات و برترین تکنولوژِی تولید به خواسته‌های خود جامه عمل پوشانده که در این راستا با خرید دو خط لوله پلی اتیلن تکجداره توان تولید خود را تا سایز 630 میلی‌متر در سال 1387 افزایش دهد. همچنین در جهت ایجاد تنوع در محصولات خود در سال 1387 موفق به نصب و راه‌اندازی خط تولید لوله‌های پلی اتیلن دوجداره (کاروگیت) ساخت شرکت کرمای کانادا گردید و امکان تولید لوله های دوجداره کوپلر سر خود از سایز 200 الی 500 میلی‌متر را ایجاد نمود و در سال 1388 موفق به تولید لوله های پلی اتیلن آبیاری شد. این شرکت در راستای ادامه حرکت رو به رشد خود موفق به خرید یک خط تولید با تکنولوژی روز جهت لوله پلی اتیلن تک جداره تا سایز 800 میلی‌متر در سال 1393 گردید. 

در حال حاضر شرکت خوشنام خراسان با داشتن 15 خط تولید یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله‌های پلی اتیلن تک جداره از از سایز 16 تا 32 میلی‌متر جهت آبیاری تحت فشـار و از سایز 20 تا 800 میلی‌متر جهت مصارف آبرسانی و فاضلابی تحت فشار و همچنین لوله‌های پلی اتیلن دوجـداره (کاروگیت) از سایز 200 میلی‌متـر به بالا در کشـور می‌باشد و نیز تنها تولیدکننده لوله‌های پلی اتیلن تکجداره تا سایز 800 میلی‌متر در شرق و شمال شرق ایران است.

همچنین در سال 1396 با توجه به نیاز و تقاضای بازار محصول جدید خود نوار تیپ بغل را به محصولات خود اضافه نمود.

با توجه به کیفیت، تنوع محصول و توان تولید سالانه 40950 تن انواع لوله، امکان صادرات به کشورهایی همچون ترکمنستان، عراق، تاجیکستان، افغانستان و دیگر کشورهای منطقه فراهم گردیده و این شرکت در زمره مهمترین صادرکنندگان لوله‌های پلی اتیلن در کشور قرار گرفته است.

در مورد طراحی وب سایت شرکت خوشنام خراسان

طراحی وبسایت شرکت خوشنام خراسان یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی وبپپسایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت کارخانه صنعتی تولید تجهیزات آب و فاضلاب خوشنام خراسان سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت شرکت خوشنام خراسان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی خوشنام خراسان به کار گرفته شده است می‌توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.