وب سایت شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Moghan Trading Co

http://www.moghantrade.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

 

شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان، فروش محصولات با تکنولوژی روز دنیا را در حوزه ی سیم و کابل، روشنایی و الکتریک به عهده دارد. که طراحی سایت برق و صنعت مغان در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت برق و صنعت مغان  سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد بازرگانی برق و صنعت مغان

شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان، فروش محصولات با تکنولوژی روز دنیا را در حوزه ی سیم و کابل، روشنایی و الکتریک به عهده دارد. این مهم به پشتوانه ی منابع انسانی متعهد و مجرب و ساختار سازمانی متناسب با استاندارد های جهانی سیستم مدیریت کیفیت می باشد. برقراری ارتباط مداوم و موثر با مشتریان با هدف ارتقای رضایت مندی؛ مشاوره های تخصصی و فنی جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین کالای مورد نیاز مشتریان از رسالت های فروش حرفه ای و خط مشی کیفیت در این شرکت می باشد.  

درباره طراحی وب سایت شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان

طراحی سایت شرکت برق و صنعت مغان  یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت برق و صنعت مغان سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت برق و صنعت مغان از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت برق و صنعت مغان  از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت برق و صنعت مغان  مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است