وب سایت شرکت آرند پرتو ایرانیان توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Arand Parto Iranian Company

http://www.arandco.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت آرند پرتو ایرانیان، با کادری مجرب و متخصص از سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه مشاوره، طراحی و خدمات فنی و مهندسی فعالیت خود را در زمینه تاسیسات و تجهیزات، اتوماسیون صنعتی، روشنایی و نورپردازی و ابنیه آغاز نمود. اين شركت جديد ترين طرحهای موجود در عرصه خدمات فنی و مهندسی را بکار گرفته و نياز کارفرمایان خود را با ارائه محصولات مدرن و متكی بر صنعت روز با بالاترين استاندارد های كيفی تامين و اجرا می نمايد. وب سایت شرکت آرند پرتو ایرانیان توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی شد.

آشنایی با شرکت آرند پرتو ایرانیان

شرکت آرند پرتو ایرانیان (سهامی خاص)، با کادری مجرب و متخصص از سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه مشاوره، طراحی و خدمات فنی و مهندسی فعالیت خود را در زمینه تاسیسات و تجهیزات، اتوماسیون صنعتی، روشنایی و نورپردازی و ابنیه آغاز نمود. اين شركت جديد ترين طرحهای موجود در عرصه خدمات فنی و مهندسی را بکار گرفته و نياز کارفرمایان خود را با ارائه محصولات مدرن و متكی بر صنعت روز با بالاترين استاندارد های كيفی تامين و اجرا می نمايد. تعهد به استانداردهای ملی و جهانی، بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه های بهره برداری، تعمیر و نگهداری همواره از اولویتهای اصلی شرکت در اجرای پروژه ها بوده است. مديريت شركت آرند پرتو ایرانیان همواره در تلاش است با افزایش سطح علمی و فنی کارمندان شرکت، کیفیت، نوآوری و خلاقيت بطور مستمر سطح رضایتمندی کارفرمایان خود را ارتقاء دهد.

آشنایی با طراحی وب سایت شرکت آرند پرتو ایرانیان

طراحی سایت شرکت آرند پرتو ایرانیان (آرند کو) یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت تاسیسات صنعتی و برقی آرندکو سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت یاد شده از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت در سطح حرفه ای بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت جذاب شرکت داده پردازی فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت آرند پرتو ایرانیان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی آرند پرتو ایرانیان بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: ساخت سایت