وب سایت شرکت آرتیمیس توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Artimismedicalbeauty

https://www.artimismedicalbeauty.no

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

پیاده سازی سایت شرکت آرایشی و بهداشتی آرتیمیس توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1399 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکتی آرتیمیس سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیریت این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

آشنایی با شرکت آرتمیس

 Artimis Medical Beauty در سال 2016 درهای خود را گشود و در مدت کوتاهی خود را به عنوان یک کلینیک زیبایی پزشکی معتبر و متعهد تأسیس کرد.
ما درمان های زیبایی را که توسط متخصصین درمانی با دانش خوب در پزشکی زیبایی شناسی انجام می شود، ارائه می دهیم.
هر کس که در آرتیمیس پزشکی زیبایی کار می کند بسیار تحصیل کرده و دارای مجوز حرفه ای است.
مریم که صاحب این کلینیک است در کالج پزشکی آتلانتیس در نروژ مشغول به تحصیل پزشکی است، او اولین تحصیلات خود را در دانشگاه آزاد در ایران گذراند به عنوان دستیار جراح زیبایی در ایالات متحده تحصیلات آرایشی خود را انجام داده است. او همچنین یک درمانگر معتبر در نروژ است و اغلب برای به روز کردن خود در فنون جدید به خارج از کشور سفر می کند.

درباره طراحی سایت شرکت آرتیمیس

طراحی سایت شرکتی آریا آرتیمیس یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت کلینیک زیبایی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت شرکتی آرتیمیس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی آرتیمیس بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت، طراحی سایت کلینیک زیبایی