سیما خوان پاسارگاد

وب سایت شرکت سیما خوان پاسارگاد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Simakhan Pasargad Web Design

http://www.simakhan.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت کارگزاری سیماخوان پاسارگاد در راستای مرتفع نمودن یکی از نیازهای بنیادین صنعت بانکداری کشور، به منظور تأمین و پشتیبانی تجهیزات پرداخت الکترونیکی، در تاریخ 17/02/1393 تاسیس گردید.

سایت شرکت سیما خوان پاسارگاد در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردید. در طراحی این وب سایت تلاش شده تمامی نیازهای مدیران شرکت سیما خوان پاسارگاد به زیبایی اجرا گردد.

در مورد شرکت سیما خوان پاسارگاد

شرکت کارگزاری سیماخوان پاسارگاد در راستای مرتفع نمودن یکی از نیازهای بنیادین صنعت بانکداری کشور، به منظور تأمین و پشتیبانی تجهیزات پرداخت الکترونیکی، در تاریخ 17/02/1393تاسیس گردید. این شرکت با توجه به گسترش و کاربرد روزافزون تجهیزات پرداخت الکترونیکی، با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب، خدمات نوین و متنوعی را به صورت جامع، تخصصی، یکپارچه و منعطف به مشتریان عرضه می دارد.

موضوع شرکت:

1) صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز مربوط به بانکداری الکترونیک

2) ساخت و تولید، راه اندازی و خدمات فنی و مهندسی و خدمات پس از فروش

3) پشتیبانی و تعمیر انواع دستگاههای کارتخوان بانکی، دستگاههای خودپرداز و دیگر تجهیزات بانکی، انواع تجهیزات و نرم افزارهای مالی و فروشگاهی

4) اخذ و ایجاد نمایندگی در داخل و خارج از کشور

در مورد طراحی سایت شرکت سیما خوان پاسارگاد

طراحی سایت شرکت سیما خوان پاسارگاد یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت سیما خوان پاسارگاد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای شرکتی طراحی وب سایت زیبا و شکیل شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت سیما خوان پاسارگاد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی سیما خوان پاسارگاد به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.