وب سایت شرکت سپهر سیاحان توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Sepehr Sayahan Web Design

http://www.sepehr-sayahan.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت سپهر سیاحان با هدف ارائه خدمات مسافرتی و جهانگردی در سال 1385 تاسیس گردید.

وب سایت شرکت سپهر سیاحان شرق در سال 1397 توسط مجموعه داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است. این وب سایت با هدف برطرف نمودن نیازهای مدیران مجموعه سپهرسیاحان طراحی و برنامه ریزی گردیده است. 

در مورد شرکت سپهر سیاحان شرق

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سپهر سیاحان شرق با هدف خدمت رسانی متمایز در صنعت گردشگری و با بهره مندی از دانش روز فناوری اطلاعات، سرمایه فکری پرسنل و ارتباط موثر با مشتریان در سال 1385 تاسیس گردید و در مدت زمان کوتاهی موفق به اخذ تمامی مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، انجمن بین المللی هوایی IATA و کانون جهانگردی و اتوموبیل رانی کشور شد.

از سال های دور تا کنون، اخذ نمایندگی انحصاری شرکت هواپیمایی صافی افغانستان، شرکت هواپیمایی ماهان در مسیر دبی و کابل و همچنین نماینده تمام ایرلاین های داخلی و خارجی جزیی از فعالیت های ما در راستای توسعه بازار هدفمان بوده است.

تیم سپهر سیاحان در تمام دپارتمان ها خود از لحظه ارتباط با مشتری؛ اطلاعات و مدارک را جمع آوری، ثبت و به صورت مداوم به روزرسانی می کنند تا در سطوح مختلف باشگاه مشتریان، خدمات خود را با مناسبترین نرخ، در کوتاهترین زمان ممکن و به آسانی ارائه نمایند.

در مورد طراحی وب سایت شرکت سپهر سیاحان شرق

طراحی سایت شرکت سپهر سیاحان شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت سپهر سیاحان شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت جهانگردی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت سپهر سیاحان شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی سپهر سیاحان شرق به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.