طراحی سایت شرکت بازرگانی سوشیانت تجارت

وب سایت شرکت بازرگانی سوشیانت توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Soushyant Trading Web Design

http://soushyant-t.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت بازرگانی سوشیانت یکی از شرکت های ارائه دهنده انواع محصولات گیاهی در کشور میباشد که طراحی سایت بازرگانی سوشیانت در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت سوشیانت سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت سوشیانت تجارت

سوشیانت تجارت با ارائه انواع گیاهان داروئی و خوراکی با بهترین کیفیت و قیمت آمادگی فروش کلیه محصولات خود را به شما عزیزان دارد. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت مرکزی سوشیانت تجارت از آخرین محصولات و همچنین آخرین قیمت های ما مطلع شوید. امید داریم که بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب نمائیم.

درباره طراحی وب سایت شرکت سوشیانت تجارت

طراحی سایت شرکت سوشیانت تجارت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت سوشیانت تجارت سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت سوشیانت تجارت از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت سوشیانت تجارت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سوشیانت تجارت مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.