شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه مترجمین برنا را دارد.

Borna Translators Web Design

https://www.bornatranslate.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت گروه مترجمین برنا یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت مترجمین برنا سعی گردیده است نیازهای مدیران این سایت کاملاً دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه مترجمین برنا

با گسترش روز افزون و شتابان علم و تحقیقات علمی در دنیای امروز، نیاز به ترجمه و تایپ جهت تسریع فعالیت ها و ارتباطات بین المللی بیش از پیش احساس می گردد. از این رو، گروه مترجمین برنا درصدد برآمد تا بخشی از نیازهای علمی جامعه فرهیخته ایران را از طریق راه اندازی سامانه تخصصی تایپ و ترجمه برآورده سازد.

هدف از راه اندازی و طراحی وب سایت گروه مترجمین برنا ارائه خدمات حرفه ای، دقیق و سریع در زمینه ترجمه و تایپ با کیفیت عالی و کمترین اتلاف زمان و هزینه می باشد. این خدمات کاملاً غیر حضوری بوده و با استفاده از فناوری های نوین و شیوه های مدیریتی کارآمد و به کارگیری خیل عظیمی از اساتید، مترجمین و تایپیست های حرفه ای، مجرب و متعهد اجرا می گردد.

درباره طراحی وب سایت گروه مترجمین برنا

طراحی سایت گروه مترجمین برنا از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مدیران این سایت امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت ترجمه زبان انگلیسی گروه مترجمین برنا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه مترجمین برنا بکار گرفته شده است می توان به  Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: ساخت سایت