سازه ماندگار

وب سایت شرکت سازه ماندگار توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

Saze Mandegar Company Web Design

http://www.smkh-co.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت سازه ماندگاردر سال 1394 با هدف ارائه خدمات مشترک در حوزه «مدیریت و ساخت» و «مهندسی و طراحی» تاسیس گردید. این مجموعه در حوزه های پیمانکاری عمومی (GC) و سرمایه گذاری در حوزه­های ساختمانی، صنعتی، انرژی و نفت و گاز فعالیت دارد.

وب سایت شرکت مهندسی سازه ماندگار در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی و پیاده سازی شده است.

در مورد شرکت سازه ماندگار

شرکت سازه ماندگاردر سال 1394 با هدف ارائه خدمات مشترک در حوزه «مدیریت و ساخت» و «مهندسی و طراحی» تاسیس گردید.  SMCO  با بهره گیری از سرعت، آینده نگری، محوریت دانش و تخصص و همچنین با بهره گیری از خانواده ای پرانرژی، تمرکز بر برآوردن نیازهای کارفرما و ایجاد امنیت شغلی برای پرسنل، حراست از منافع بنیان گذاران، کارمندان، کارفرمایان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرارداده و فعالیت خود را به عنوان یک بنگاه اقتصادی مستقل و خودکفا در محیط رقابتی پیگیری می نماید.

مدیران شرکت مسیری در جهت پیشرفت و آبادانی مشخص نموده اند که در قالب چشم انداز مجموعه از آن یاد می کنند:

* تبدیل شدن به یکی از موفقیت‌ترین و محترم‌ترین شرکت های صنعت ساخت و انرژی در ایران.

* تبدیل شدن به یکی از ده شرکت برتر پیمانکاری عمومی (GC) و سرمایه گذاری در حوزه­های ساختمانی، صنعتی، انرژی و نفت و گاز  با کلاس جهانی در سطح کشور ایران و یکی از شرکت‌های مطرح در سطح منطقه.

* تبدیل شدن به یکی از ده شرکت اول دانش بنیان کشور در حوزه انرژی و ساخت.

در مورد طراحی وب سایت شرکت سازه ماندگار

طراحی سایت شرکت سازه ماندگار یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت سازه ماندگار سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت جذاب و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت سازه ماندگار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی سازه ماندگار به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.