وب سایت شرکت سادین زعفران توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Sadin Saffron Comapny

http://www.sadinsaffron.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت سادین زعفران یکی از شرکت های معروف در زمینه تولید زعفران در کشور می باشد که طراحی وب سایت شرکت سادین زعفران در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1396 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت سادین زعفران سعی گردیده به بهترین شکل ممکن خواسته های مدیران این شرکت به طور زیبا و کامل پیاده سازی شود.

اطلاعاتی درباره شرکت سادین زعفران

خراسان جنوبی طی قرن ها پیشگام تولید بهترین زعفران در جهان بوده است. به همین دلیل، قاینات پایتخت زعفران جهان است.

شرکت سادین زعفران، به منظور قدردانی و حفظ این موقعیت، تصمیم گرفتیم حضور خود را به آخرین تحولات در بازارهای جهانی گسترش دهیم و آن را به نسل های آینده ارائه دهیم.

بهترین افتخار ما برای تولید زعفران در این سرزمین باستانی است. والدین عزیزمان که زمان ارزشمند خود را در کشت و تولید بهترین کیفیت زعفران در جهان در این منطقه گذرانده اند، به ما آموختند که چگونه با استفاده از علم در کنار خلاقیت ما در جهت نوآوری در کسب و کار زعفران، از این میراث خانوادگی و برکت الهی قدردانی کنیم.

برای این منظور، همراه با تقاضای آنها و تقاضای دوستان، ما یک مزرعه بزرگ را با هدف تولید زعفران آلی در روستای اجدادمان راه اندازی کردیم.

در مورد طراحی وب سایت سادین زعفران

در طراحی و پیاده سازی وب سایت سادین زعفران از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها ،بصورت واکنش گرا یا ریسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت محصولات غذایی سادین زعفران از زبان برنامه نویسی #C استفاده شده است.از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سادین زعفران بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است