وب سایت شرکت زعفران سان لند توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Sunland Saffron

https://www.sunland.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه سان لند در سال 1394 فعالیت خود را در زمینه تولید و بسته بندی زعفران و گیاهان دارویی آغاز نموده است. 

طراحی سایت زعفران سان لند در مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت زعفران سان لند سعی گردیده است خواسته های مدیران این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شود.

آشنایی با زعفران سان لند

سان لند با نامی برگرفته از خراسان بزرگ، نهالی نوپا در صنعت کشاورزی ایران که با وجود تازگی اش، بر پایه ریشه هایی تنومند به قدمت تاریخ نیاکانمان که از دیرباز به کشت گیاهان ارزشمندی چون زعفران مشغول بوده اند، قد برافراشته است.

ما در این مجموعه از سال 1394 با وجود احساس نیازی که در زمینه ارتقای سطح عملی کشاورزان و ارائه محصولات در بسته بندی با کیفیت و نوآوری در فرآورده های زعفران و گیاهان دارویی ایران داشتیم، شرکتی با نام روبینا گل پاسارگاد به ثبت رساندیم، که با گذر زمان حدودا 2 سال، با اخذ مجوزهای مورد نیاز تولید و استانداردهای مرتبط، فعالیت رسمی شرکت تحت نام تجاری "سان لند" آغاز شد.

در مورد طراحی وب سایت زعفران سان لند

طراحی سایت شرکت زعفران سان لند یکی از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت بازرگانی محصولات غذایی زعفران سان لند سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه در مشهد می باشد. از دیگر نکات مهم در امر طراحی سایت شرکت زعفران سان لند می توان به پرتال انگلیسی آن اشاره نمود.

در طراحی سایت شرکت زعفران سان لند از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی زعفران سان لند بکار گرفته شده است در بخش کاربران می توان به jQuery, HTML5, CSS3, JavaScript و در بخش مدیریتی Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.