وب سایت شرکت مهندسی و معماری زرافه توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Giraffe Engineering Web Design

http://www.giraffe-eng.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه مهندسی و معماری زرافه مجموعه جوانی است که در سال 2019 در مشهد با مدیریت مهندس ساره غفاریان و به پشتوانه بیش از 10 سال فعالیت های حرفه ای ایشان و مطالعات تخصصی فعالیت خود را آغاز نموده است.

طراحی سایت شرکت زرافه توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می‌آید.در طراحی سایت شرکت زرافه سعی گردیده است تمامی خواسته‌های مدیران آن در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد شرکت زرافه

شرکت زرافه شامل گروهی از مهندسان و معماران متعهد و مسئول با مدیریت مهندس ساره غفاریان است که در تعامل با تیم روانشناسی این مجموعه که دغدغه‌ی رشد صحیح فرزندان این سرزمین را دارند، تلاش می‌کنند از محدودیت‌های هر پروژه فرصت‌های بالقوه آن را استخراج کرده و بهترین پاسخ را به نیاز کارفرمایان ارائه دهند. همچنین با در نظر گرفتن عنااصری همچون سرعت، دقت، کیفیت و قیمت بستری مناسب برای دست اندرکاران این صنعت فراهم می‌کنند.

بنابراین با نگاهی آرمان‌گرا و هویت‌آفرین می‌توانیم قدرتمندانه و با پشتوانه تجربه هنرمندانه در طراحی و ساخت بگوییم که سخت‌گیری‌ها، ناتوانی‌ها و محدودیت‌ها برای متخصصین ما فاقد معنی و ارزش هستند و شعار همیشگی ما "خلق کودکانه یک اثر " است.

در مورد طراحی سایت شرکت زرافه

طراحی سایت شرکت زرافه یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت زرافه سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها کاملا روان و هماهنگ بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت حرفه‌ای و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت شرکت زرافه از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی زرافه به کار گرفته شده است می‌توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.