وب سایت شرکت رودیبا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Rodiba Web Design

http://www.rodiba.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت رودیبا در سال 1395 با دریافت نمایندگی محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت از پوست و مو و درموکازمتیک در شهر تهران فعالیت خود را آغاز نمود. 

طراحی سایت شرکت رودیبا توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1396 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای شرکتی مطرح داده پردازی فراتک می باشد. در طراحی سایت شرکت رودیبا سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت رودیبا در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد شرکت رودیبا

نمایندگی انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت از پوست و مو و درموکازمتیک با تیمی جوان و پویا با انگیزه ارایه محصولاتی نوین، با کیفیت و مقرون به صرفه به مصرف کنندگان ایرانی در تهران، ایران در سال 1395 تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را با واردات محصولات درموکازمتیک برند «درمدیک» یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای تخصصی مراقبت از پوست در لهستان آغاز کرده و با فاصله‌ اندکی محصولات بهداشتی برند محبوب «ژایا» و همچنین محصولات درموکازمتیک «ژایا مِد» را نیز برای اولین بار به بازار ایران عرضه نمود. شرکت رودیبا همچنین نماینده انحصاری محصولات آرایشی «لاولی» از کارخانه «ویبو» است.

در مورد طراحی سایت شرکت رودیبا

طراحی سایت شرکت رودیبا یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت رودیبا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی مطرح فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت رودیبا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی رودیبا به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.