وب سایت شرکت رد روبی توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

Red Ruby Norway Web Design

https://www.redrubynorway.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت رد روبی تولید کننده محصولات ارگانیک طبیعی در سطح جهان می باشد.

طراحی سایت شرکت رد روبی توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت رد روبی سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت رد روبی در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد شرکت رد روبی

شرکت بین المللی RED RUBY ثبت شده در نروژ می باشد و در زمینه تولید و عرضه محصولات ارگانیک، طبیعی و خلاقانه در سطح جهانی و هم چنین ارائه مشاروه به تولید کنندگان مواد غذایی، مکمل های غذایی در جهت بهبود محصولات،  ارتقاء فرمولاسیون و تولید محصولات خلاقانه و نوین فعالیت می نماید.

شرکت در چشم انداز میان مدت و بلند مدت خود دیده است که به عنوان یکی از برترین برندهای تولیدات محصولات ارگانیک، طبیعی و خلاقانه جهان با رضایت مندی حداکثر مصرف کنندگان خود به جهان مورد شناسایی قرار گرفته است.

در مورد طراحی سایت شرکت رد روبی

طراحی سایت شرکت رد روبی یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت رد روبی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت رد روبی از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت رد روبی بکار گرفته شده است در بخش کاربران میتوان بهjQuery, HTML5, CSS3, JavaScript و در بخش مدیریتی HTLM5, CSS3 , Javascript, React, Redux, Blueprint اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.