شرکت تجهیزات فروشگاهی و قفسه بندی رادان صنعت شرق

وب سایت فروشگاه رادان صنعت شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Radan Shelves

https://www.radan-ir.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت رادان صنعت شرق در سال 1381 و پس از بررسی بازار و شناخت نیازهای زمان راه اندازی گردید. این شرکت با هدف طراحی و تولید تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه فعالیت خود را آغاز کرد. 

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی این مجموعه توسط شرکت داده پردازی فراتک و در سال 1398 انجام پذیرفته است. لازم به ذکر است جهت اجرای این پروژه تلاش گردیده تمامی نیازهای مدیران رادان صنعت شرق در نظر گرفته شده و به بهترین نحو ممکن پیاده سازی گردد. 

آشنایی با شرکت رادان صنعت شرق

شرکت رادان صنعت شرق در سال 1381 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی، پس از ارزیابی بازار و شناخت نیازهای زمان راه اندازی گردید. این شرکت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه فعالیت خود را آغاز کرد. پس از گذر 2 سال در تاریخ 15/9/1383 شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق به شماره 21806 و شماره پروانه بهره برداری 17996/3 در شهر مشهد به ثبت رسید.

طی سال های گذشته مدیران اندیشمند مجموعه رادان صنعت شرق همواره به بررسی نیازها و درخواست های بازار مشغول بوده و با رسیدن به شناختی دقیق و جامع، موفق شده اند پروژه های انباری و فروشگاهی عظیمی را با بهترین کیفیت ممکن و در زمان ایده آل به اتمام برسانند. کارکنان این شرکت مطابق با روند رو به رشد جهان صنعتی پیش می روند و جزئی ترین تغییرات را به دقت رصد می کنند تا در هر لحظه و هر مکان آمادگی ارائه خدمات قفسه بندی فروشگاهی و انباری را با مجهزترین امکانات داشته باشند.

اطلاعاتی درباره طراحی فروشگاهی سایت رادان صنعت شرق

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شرکت رادان صنعت شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی قفسه بندی رادان صنعت شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت رادان صنعت شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی رادان صنعت به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.