وب سایت شرکت فنی و مهندسی پشتیبانی صنایع دیار شرق توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است

Web Design of Diar Shargh

https://www.diarshargh.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فنی و مهندسی پشتیبانی صنایع دیار شرق در زمینه تامین و ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع، به ويژه حوزه نفت ،گاز، پتروشیمی و فولاد آغاز در شهر مشهد فعالیت می کند. 

سایت شرکت مهندسی دیار شرق در سال 1396 توسط مهندسین شرکت داده پردازی فراتک طراحی و پیاده سازی شده است. در طراحی سایت شرکت فنی و مهندسی پشتیبانی صنایع دیار شرق سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد شرکت فنی و مهندسی پشتیبانی صنایع دیار شرق

شرکت فنی و مهندسی پشتیبانی صنایع دیار شرق در سال 1381 با همکاری و مشارکت جمعی از مهندسین  مجرب و کارشناسان با تجربه و آشنا با صنعت فعالیت خود را در زمینه تامین و ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع، به ويژه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد آغاز نموده و اکنون نيز با ارتباط مستقیم با شرکت های معتبر خارجی سازنده قطعات و دستگاه ها می تواند همراه خوبی در تامین دستگاهها و قطعات لازم واحد های فرآوری و تولیدی در جهت افزایش راندمان تولید و بهینه سازی کیفیت محصول باشد.

در مورد طراحی سایت شرکت فنی و مهندسی پشتیبانی صنایع دیار شرق

طراحی سایت شرکت فنی و مهندسی پشتیبانی صنایع دیار شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی دیار شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت زیبا و حرفه ای شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت مهندسی دیار شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی دیار شرق به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.