وب سایت شرکت دنا الکتریک توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Denaelectric

https://www.denaelectric.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت شرکت دنا الکتریک توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1400 در مشهد انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید.در طراحی سایت شرکت دنا الکتریک سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت دنا الکتریک در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد شرکت دنا الکتریک

شرکت دنا الکتریک ایرانیان با اتکا به بیش از نیم قرن تجربه ی مجموعه های دلند الکتریک و فضل الکتریک و ایران الکتریک به منظور تکمیل سبد کالای این شرکت ها در سال 1394 در مشهد مقدس آغاز به کار نموده است. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به کلیدهای مینیاتوری در رنج جریان یک آمپر تا 63 آمپر جریان متناوب و مستقیم، کلیدهای محافظ جان ترکیبی در دو مدل الکترونیک و مگنتیک، هواکش های خانگی سایز10، 12، 15و 20، چراغ های ال ای دی سقفی، جعبه فیوز، درب بازکن های تصویری، لامپ های LED و SMD حبابی فوق کم مصرف در سایز های E27 و E14، فازمتر و دوشاخه با بند رابط اشاره کرد. این شرکت با کنترل تولیدات و نظارت دقیق و تطابق محصول با استاندارد های ملی، برای محصولات خود مفتخر به دریافت گواهی استاندارد اروپا و پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران گردیده است.

در مورد طراحی وب سایت شرکت دنا الکتریک

طراحی وب سایت شرکت دنا الکتریک یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت تجهیزات الکتریکی دنا الکتریک سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی وب سایت شرکت دنا الکتریک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی دنا الکتریک به کار گرفته شده است می‌توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت