وب سایت فروشگاهی برونل یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Brunel Herbal Tea Online Store Web Design

http://bronel.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی دمنوش گیاهی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین برونل می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی برونل هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی دمنوش های گیاهی می باشد دمنوش های متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی برونل

شرکت برونل در سال 1386 به منظور تامین بخشی از نیاز بازار محصولات غذایی کشور تاسیس گردید. در ابتدا این شرکت با واردات، بسته بندی و توزیع انواع چای و دمنوش فعالیت خود را آغاز نمود و با سرلوحه قرار دادن تولید محصولات با کیفیت و سالم، سبد محصولات خود را گسترش داده و با بهره گیری از دانش متخصصان خود و نیز ماشین آلات مدرن توانسته است در صنعت غذای کشور جایگاه ویژه ای برای خود فراهم نماید.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین برونل

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش دمنوش در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی دمنوش گیاهی برای خود بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی برونل از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین برونل بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.