طراحی سایت فروشگاهی دستگیره های اِلمان

سایت دستگیره های اِلمان یکی از فروشگاه های طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد مقدس می باشد.

Web Design of Eleman Company Online Store

https://www.elemancompany.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاهی دستگیره های اِلمان با برند اِلِمان در زمینه خرید و فروش دستگیره و یراق آلات در سال 1400 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت دستگیره های اِلمان تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

درباره دستگیره های اِلمان

مجموعه اِلِمان، *پاییز سال ۸۴* بود که توسط برادران رضایی، بصورت فروشگاه، در شهر مقدس مشهد آغاز به کار نمود.

در آغاز، خرید و فروش دستگیره و یراق آلات به مشتریان مجموعه، فعالیت اصلی ما بود.

در ادامه با افزایش تعداد شعب و نمایندگی ها،و شرکت در نمایشگاه ها، فعالیت های خرید و فروش محصولات را گسترش دادیم.

اما هدف اصلی ما، داشتن استقلال و جلوه گر نمودن هُنر طراحی ذاتی ای بود که در خود حس می کردیم، لذا این امر، ما را بر آن داشت تا *اردیبهشت ۹۲* بفکر طراحی برند اختصاصی خود بیفتیم.

اینجا بود که برند اِلِمان، با لوگوی ELEMAN، ساخته شد و با سفارش به تولیدکنندگان ایرانی و با درج برند بر روی محصولات، به بازار ایران معرفی گردید. این اولین قدم برای رسیدن به هدف خود، یعنی استقلال بود،اما به همینجا ختم نشد.

درباره طراحی سایت فروشگاهی دستگیره های اِلمان

طراحی سایت دستگیره های اِلمان یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروش قفل و دستیگره المان سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاهی دستگیره های اِلمان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت دستگیره های اِلمان بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.