وب سایت شرکت سیمکارتل توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Simcartel Company

https://www.simcartel.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت سیمکارتل یکی از شرکت های معتبر ارائه دهنده دزدگیرهای هوشمند انواع خودرو در کشور می باشد که طراحی سایت سیمکارتل در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت سیمکارتل سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

آشنایی با شرکت سیمکارتل

همانگونه که می دانید پیشرفت در بازار امروز بدون استفاده از تکنولوژی های مدرنی همچون تلفن همراه امری بیهوده می نماید. بدون شک هرچه یک محصول کارآمدتر و منحصر به فردتر باشد و همگام با پیشرفتهای تکنولوژیکی روز قدم بردارد، ارزشمندتر نیز خواهد بود.

نظر به پیشرفتهای روز دنیا، دزدگیرهای موجود در بازار هنوز از اِشکالات و نقطه ضعف هایی برخوردارند که این نواقص همچنان منجر به آسیب پذیری هرچه بیشتر خودروها در مقابل شیوه های نوین سرقت می گردد. در این میان، نیاز به استفاده از سیستمهای امنیتی پیشرفته تر با کاربردهای آسان تر مانند دستگاه حاضر بیش از پیش احساس می شود.

در اختراع این دستگاه، تا حد امکان سعی شده است تا با شناخت و رفع نواقص و کاستی های موجود در سایر سیستمهای امنیتی، گامی موثر در جهت ایجاد امنیت بیشتر وسایل نقلیه و آسایش خاطر مالکین آنها برداشته شود. دزدگیر سیمکارتل سیستم هوشمند و منحصر به فردی است که نه تنها دارای امکانات معمول سایر دزدگیرها مانند استفاده از ریموت در مسافت های نزدیک است، بلکه از طریق تلفن همراه مالک خودرو نیز از هر فاصله ای بدون نیاز به کامپیوتر و یا اینترنت کنترل می شود و ارتباط میان مالک خودرو و دزدگیر از طریق سیم کارت داخل دستگاه صورت می گیرد.

نکته قابل توجه در مورد این دستگاه این است که روش استفاده از آن برای تمام افراد قابل فهم، بسیار آسان و مفرح است؛ شایان ذکر است که این دستگاه جهت سهولت مالکین محترم دارای نرم افزار جاوا و اندروید و مورد تایید شرکت Apple نیز قرار گرفته است.

درباره طراحی وب سایت شرکتی سیمکارتل

طراحی سایت سیمکارتل یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت تجهیزات امنیتی و ضدسرقت خودرو سیمکارتل سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت سیمکارتل از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سیمکارتل بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است