طراحی وب سایت شرکتی درمانگاه تخصصی پوست و مو باران

وب سایت شرکتی درمانگاه تخصصی پوست و مو باران توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Baran Clinic

http://www.baranclinic.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

در وب سایت شرکتی درمانگاه تخصصی پوست و مو باران به معرفی خدمات لیزر، خدمات درمانی، مو و پوست می پردازیم. طراحی و پیاده سازی وب سایت درمانگاه تخصصی پوست و مو باران توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1400 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این و بسایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران این مجموعه در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند.

درباره درمانگاه تخصصی پوست و مو باران

حفظ زیبایی و آراستگی هر فرد که به سان گنجینه ای ارزشمند و موهبتی الهی در اختیار وی قرار گرفته است بدون تأمین آرامش درون و حفظ شأن و منزلت انسانی وی، امکان پذیر نمی باشد. از آنجایی که تجربه حس خوب زیبایی، در فضایی VIP و آرام بخش برازنده هر فرد زیبا اندیش و زیباپسند است، مجموعه ای مدرن، مجهز و زیبا را همچون نگارخانه ای فاخر، تدارک دیده ایم تا عزیزانی که به حفظ و مراقبت از آراستگی بیرونی و آرامش درونی خود اهمیت می دهند، در محیطی فارغ از هرگونه تنش و ازدحام که بطور معمول در مراکز پزشکی دیده می شود، بتوانند به این امر مهم اهتمام ورزند.

آشنایی با طراحی وب سایت درمانگاه تخصصی پوست و مو باران

طراحی سایت شرکتی درمانگاه تخصصی پوست و مو باران یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت درمانگاه تخصصی پوست و مو باران سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت درمانگاه تخصصی پوست و مو باران از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی درمانگاه تخصصی پوست و مو باران به کار گرفته شده است می‌توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است