سایت درج آگهی نیاز بیست توسط شرکت داده پردازی فراتک و طراحی سایت در مشهد انجام شده است.

Niaz20 Online Advertising Web Design

http://www.niaz20.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آگهی نیاز بیست یکی از نمونه کارهای شرکتی فراتک است که در سال 1394 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت نیاز بیست سعی گردیده است نیازهای مدیران سایت نیاز بیست به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد نیاز بیست

وب سایت آگهی نیاز20 در سال 95 جهت ثبت و درج آگهی و نیازمندی افتتاح شده است و دفتر مرکزی در شهر تهران می باشد. جهت اطلاع این وب سایت صرفا برای درج آگهی و نیازمندی می باشد و هیچ مسئولیتی درقبال آگهی ها و نیازمندی های درج شده ندارد لطفاً پس از اطمینان و حداقل حضوری جهت دریافت و واریز وجه و کالاها و خدمات اقدام نمایید .

درباره طراحی وب سایت نیاز بیست

طراحی سایت نیاز بیست از جمله وب سایت هایی است که در سال 1394 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت آگهی براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران سایت درج آگهی نیاز بیست بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن برای گروه اطمینان تجارت پوشش داده شده است.

در طراحی وب سایت آگهی نیاز 20  از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت نیاز 20 از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت نیاز 20 بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.