طراحی سایت خوشه صنعتی-صادراتی دوریکا

وب سایت شرکت دوریکا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Durica company

http://www.dorika.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت دوریکا اولین خوشه صنعتی ایران در زمینه تولید انواع محصولات پلیمری ، لوازم پلاستیكی خانگی و بهداشتی ساختمان در شهرك صنعتی توس مشهد فعال بوده و اشتغال بسیاری را فراهم نموده است که طراحی سایت دوریکا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت دوریکا  سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

درمورد خوشه صنعتی-صادراتی دوریکا

 به عنوان اولین خوشه صنعتی ایران ، متشكل از 24 شركت تولیدی و 8 شركت خدماتی در زمینه تولید انواع محصولات پلیمری ، لوازم پلاستیكی خانگی و بهداشتی ساختمان در شهرك صنعتی توس مشهد فعال بوده و اشتغال بسیاری را فراهم نموده است .

فراز و فرودهای تشكیل اولین خوشه صنعتی كشور گواه راه دشوار پیشرفت و توسعه صنعتی است كه جز با غیرت و تلاش و امید و فكر نو محقق نمیشود .

از ویژگیهای مهم این خوشه صنعتی تمركز بر هم افزایی قابلیتهای واحدهای صنایع كوچك عضو ، از طریق روابط شبكه ای است كه باعث كاهش هزینه ، قدرت رقابت پذیری بالا ، تولید انبوده و قیمت رقابتی و كیفیت ممتاز انواع محصولات آن گردیده است بگونه ایكه این مجموعه صنعتی ضمن كسب سهم مناسبی از بازار داخلی ، صادرات محصول به 11 كشور جهان را در كارنامه فعالیتهای خود به ثبت رسانیده است .

درباره طراحی وب سایت خوشه صنعتی-صادراتی دوریکا

طراحی سایت شرکت خوشه صنعتی-صادراتی دوریکا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت خوشه صنعتی-صادراتی دوریکا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت خوشه صنعتی-صادراتی دوریکا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت خوشه صنعتی-صادراتی دوریکا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت خوشه صنعتی-صادراتی دوریکا مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است