وب سایت شرکت خشکبار چمنی توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است .

Web Design Of Chamani Dehydrated

http://www.chamani-co.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه صنایع غذایی چمنی از سال 1330 فعالیت خود را از کشاورزی و باغداری در سطح وسیع تا تاسیس دو واحد تصفیه، شستشو و بسته بندی انواع کشمش و خشکبار، با هدف بسته بندی از مواد اولیه طبیعی و درجه یک آغاز نمود. محصولات غذایی چمنی با نام تجاری چمنی شامل انواع کشمش و خشکبار، انواع حبوبات، ادویه جات، سیزیجات خشک، چاشنی ها، انواع میوه جات خشک فرآوری شده، انواع محصولات آردی و پودری می باشد. وب سایت شرکت خشکبار چمنی در سال 1397 توسط شرکت طراحی سایت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی شد.

درباره شرکت خشکبار چمنی

مجموعه صنایع غذایی چمنی از سال 1330 فعالیت خود را از کشاورزی و باغداری در سطح وسیع تا تاسیس دو واحد تصفیه، شستشو و بسته بندی انواع کشمش و خشکبار، با هدف بسته بندی از مواد اولیه طبیعی و درجه یک آغاز نمود و در طی این سالیان تلاش نمود تا نیاز مصرف کنندگان را با بهترین کیفیت عرصه نماید و مراحل تکامل خود را با کسب رتبه باغدار نمونه کشوری در سال 1387 تا صادرکننده نمونه همان سال پیمود و با تاسیس 3 واحد دیگر همچنان به سوی آرمان های خود پیش می رود.

محصولات غذایی چمنی با نام تجاری چمنی شامل انواع کشمش و خشکبار، انواع حبوبات، ادویه جات، سیزیجات خشک، چاشنی ها، انواع میوه جات خشک فرآوری شده، انواع محصولات آردی و پودری و همه محصولات چمنی در محل کارخانه های این شرکت توسط خطوط کامل بوجاری و سورت حبوبات و غلات و دستگاه های آسیاب صنعتی و ماشین آلات بسته بندی وکیوم و سیل وکیوم و ماشین آلات بسته بندی گرانول و پودری روز دنیا در قالب یک فرآیند کاملا بهداشتی و پیشرفته در بخش های مختلف تولید می شود.

در مورد طراحی وب سایت شرکت خشکبار چمنی

طراحی وب سایت شرکت خشکبار چمنی یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت محصولات غذایی خشکبار چمنی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های تصویری بسیار زیبا و جذاب بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت خشکبار چمنی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی خشکبار چمنی بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.