وب سایت شرکت خدمات مهندسی سازه های هیدرولیک توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

HES Hydraulic Engineering Services Co Web Design

http://hes.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت خدمات مهندسی سازه های هیدرولیک یکی از شرکت های فعال تولید کننده انواع پمپ ترمز، کلاچ اصلی و کمکی نیسان در کشور میباشد که طراحی سایت خدمات مهندسی سازه های هیدرولیک در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت سازه های هیدرولیک سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت خدمات مهندسی سازه های هیدرولیک

شرکت خدمات مهندسی سازه های هیدرولیک در سال 1374 با هدف تحقیق و توسعه بر روی پمپ های هیدرولیک پیستونی تاسیس و پس از اخذ مجوزهای لازم در سال 1378 با انعقاد قرارداد با شرکت سازه گستر سایپا به جمع بزرگ خانواده قطعه سازان خودرو پیوست.

این شرکت توانست طی مدت یک سال تبدیل به پیمانکار اصلی این گروه در خصوص مجموعه های پمپ ترمز، کلاچ اصلی و کمکی نیسان گردد و بتواند از واردات این مجموعه ها به کشور تا حد زیادی جلوگیری نماید.

شرکت خدمات مهندسی سازه های هیدرولیک با تکیه بر دانش فنی، قابلیت های مدیریت و نیروی متخصص (بالغ بر 250 نفر) توانست سهم بزرگی از زنجیره تامین (بالای 90%) گروه های خودروسازی سایپا و بهمن موتور را به خود اختصاص دهد و هم اکنون توانائی تولید سالیانه بیش از 1.000.000 مجموعه قطعات ایمنی و فوق ایمنی خودرو را دارا می باشد و از نظر کیفیت و قیمت پیشتاز این عرصه است.

درباره طراحی وب سایت شرکت خدمات مهندسی سازه های هیدرولیک

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی خدمات مهندسی سازه های هیدرولیک یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت سازه های هیدرولیک سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت سازه های هیدرولیک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازه های هیدرولیک بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.