وب سایت شرکت خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design Vgs Group

http://www.vgsgroup.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

  
 طراحی وب سایت خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1399 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وبسایت تلاش شده تا تمامی نیازهای شرکت خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند.

درباره شرکت خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا

شرکت Vantage Global Solutions در کانادا با بهره‌گیری از تجربه و دانش فنی کادری آموزش دیده و متخصص در زمینه فناوری‌های نو و راه اندازی کسب و کارهای نوپا با قابلیت رشد بالا (Startups)، اقدام به ارائه خدمات مشاوره تخصصی مهاجرت از طریق برنامه استارت آپ ویزا دولت فدرال کانادا نموده است.
این شرکت با تجربه چندین ساله در حوزه فناوری در کشور کانادا و همکاری نزدیک با موسسات شتاب دهنده کسب و کار در این کشور، همواره کوشیده است تا با ارائه طرح‌های نوآورانه و خلاق در جهت بهبود عملکرد سیستم های دانش بنیان گامی موثر بردارد.
گروه مهاجرتی VGS به عنوان نماینده رسمی خدمات مهاجرتی شرکت Vantage Global Solutions کانادا در ایران، آماده ارائه خدمات مشاوره اولیه در زمینه مهاجرت از طریق برنامه استارت آپ ویزا و همچنین، انجام کلیه هماهنگی‌های لازم بین شرکت و متقاضیان جهت تسهیل فرآیند مشاوره تا دریافت اقامت دائم کشور کانادا می‌باشد.

درباره طراحی وب سایت شرکتی خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا

پیاده سازی وب سایت شرکتی خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت آژانس مهاجرتی شرکت خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکتی خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی خدمات مشاوره مهاجرت به کانادای به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.