شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای پردیس سفر ایرانیان را دارد.

Pardis Safar Iranian Web Design

http://pardissafar.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت پردیس سفر ایرانیان یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت پردیس سفر سعی گردیده است نیازهای مدیران این سایت کاملاً دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد پردیس سفر ایرانیان

شرکت حمل و نقل پردیس سفر ایرانیان در سال 1388 از سازمان محترم تاکسیرانی موفق به اخذ مجوزهای لازم گردید و از آن سال تاکنون به نحو شایسته مشغول به کار می باشد به گونه ای که در سال تحصیلی 94-93 به عنوان شرکت برتر مورد تقدیر سازمان محترم تاکسیرانی و آموزش و پرورش و فرمانداری محترم قرارگرفت.

موسسین شرکت پردیس سفر ایرانیان تعدادی از بازنشستگان آموزش و پرورش می باشند که بیشترین آشنایی را با مسائل تربیتی، آموزشی و پرورشی دانش آموزان را دارند و تجارب سی ساله خود را اکنون در مساله سرویس دانش آموزی به کار گمارده اند، به صورتی که بالاترین سطح رضایت مندی از مدیران محترم آموزشگاهها و اولیا دانش آموزان را داراست.

شرکت پردیس سفر ایرانیان همه توان و تلاش حداکثری خود را بر اجرای بهتر قوانین و مقررات و بالا بردن بهبود کیفیت سرویس دانش آموزی و رضایت مندی مدیران آموزشگاهها و اولیا محترم دانش آموزان را به کار می برد.

در این شرکت غالب همکارانی که در سرویس دانش آموزی (رانندگان) فعالیت می نمایند از کسانی هستند که خود بازنشسته فرهنگی ، دولتی می باشند و با توجه به فضای به وجود آمده در این شرکت مشغول به کار هستند.

این شرکت علاوه بر سرویس دانش آموزی همکاری گسترده ای در زمینه سرویس دهی اتوبوس، مینی بوس، ون در ادارات محترم آموزش و پرورش، بیمارستانها و غیره داشته است

برخی آموزشگاه های که تاکنون با این شرکت همکاری داشته اند:

دبستان آوا - دبستان مصلی نژاد - دبیرستان مصلی نژاد - دبیرستان علوی - دبستان ریحانه -دبیرستان شاهد تکتم - دبیرستان علامه و ...

درباره طراحی وب سایت پردیس سفر ایرانیان

طراحی سایت پردیس سفر ایرانیان از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مدیران این مجموعه خدمات حمل و نقل امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت پردیس سفر ایرانیان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت پردیس سفر بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.