طراحی سایت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس


طراحی سایت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس:

یکی از نمونه های طراحی سایت توسط داده پردازی فراتک ، طراحی سایت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس می باشد که در زیر در مورد مجموعه سایت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس وطراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:
درباره سایت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس:
شرکت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس با بیش از 20 سال سابقه و با تجربه‌ای فراوان و ارزشمند در زمینه ترانزیت زمینی کالا از طریق گمرکات ایران مشغول به فعالیت میباشد. این شرکت، از جمله شرکت های مطرح در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا در مشهد است که طی دو دهه گذشته نقش به سزایی در توزیع و جابجایی محمولات ترانزیتی از طریق خاک کشورمان داشته است و به لحاظ پتانسیل مناسب و وجود توانمندی چشمگیر، در بین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی خصوصی از جایگاه خوبی برخوردار است.
موضوع اصلی فعالیت شرکت عبارت است از: حمل و نقل بین المللی کالا از بنادر کشور به کشورهای افغانستان، عراق و آسیای میانه.
شرکت آذرکیان طوس با در اختیار داشتن ناوگان گسترده تحت پیمان ایرانی و غیر ایرانی، توانایی کافی جهت حمل محمولات ترانزیتی کانتینری و سوختی را دارا می‌باشد. همچنین با بکارگیری کادر اجرایی با سابقه، خبره و آموزش‌دیده در زمینه تشریفات ترانزیت کالا، قادر به ارائه خدمات ترخیص و طرحریزی حمل کالا در کوتاهترین زمان ممکن میباشد.
ارائه خدمات حمل و نقل با کیفیت بالا و سریع، ارزان و ایمن از مهم‌ترین چشم‌ انداز‌های شرکت می‌ باشد.
شرکت آذرکیان طوس از آغاز تا پایان کار با حق الزحمه بسیار مناسب در کنار مشتریان خواهد بود. در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر و آغاز همکاری دوجانبه با ما تماس بگیرید. طراحی سایت مشهد
درباره طراحی سایت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس:
سایت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک طراحی شده است 
برای دیدن سایت حمل و نقل بین المللی آذرکیان طوس اینجا کلیک کنید.