وب سایت شرکت جهدبنای سبک پارت توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

JahdBana Co. Web Design

http://www.jahdbana.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت جهدبنای سبک پارت در سال 1369 به شماره 6496 در اداره راه ثبت شرکت های مشهد به ثبت رسید. شرکت جهدبنای سبک پارت پیشرو در امر ساخت دیوار و ستون های پیش ساخته می باشد.

طراحی سایت شرکتی جهدبنای سبک پارت در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت جهدبنای سبک پارت سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت جهدبنای سبک پارت

شرکت جهدبنای سبک پارت در سال 1369 به شماره 6496 در اداره راه ثبت شرکت های مشهد به ثبت رسید و در سال 1375 با جواز تاسیس از وزارت جهاد سازندگی دریافت نموده و در سال 1384 از سازمان صنایع و معادن استان خراسان رضوی پروانه بهره برداری به شماره 10352/6 در زمینه قطعات پیش ساخته بتنی دریافت نموده است. شرکت جهدبنای سبک پارت پیشرو در امر ساخت دیوار و ستون های پیش ساخته می باشد.

این شرکت دارای گواهی نامه استاندارد بتن C20 و گواهی ملی ایران و استاندارد و تاییده از توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی در رابطه با تولید تیرهای چهارگوش بتنی اخذ گواهی نامه iso9001 شده است.

در مورد طراحی وب سایت جهدبنای سبک پارت

طراحی سایت شرکت جهدبنای سبک پارت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکتی جهدبنای سبک پارت سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت جذاب و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت شرکت جهدبنای سبک پارت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی جهدبنای سبک پارت بکار گرفته شده است میتوان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.