طراحی وب سایت شرکتی ثمین خودرو دیزل

وب سایت ثمین خودرو دیزل توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد پیاده سازی شده است.

Web Design of Samin Diesel

https://www.samindiesel.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

درپیاده سازی وب سایت شرکتی ثمین خودرو دیزل به معرفی کامیونت دایون می پردازیم. طراحی و پیاده سازی وب سایت ثمین خودرو دیزل توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1399 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وب سایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران این مجموعه در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند.

آشنایی با شرکت ثمین خودرو دیزل

شرکت ثمین خودرو دیزل  با حمایت و تجربه هلدینگ آریا اورست ماشین تاسیس و شرکت کرمان دیزل بوتیا از سهامداران عمده آن میباشد. هدف تولید کامیونت و محصولات دیزلی مرغوب و باکیفیت با استفاده از نظریات مهندسین و فعالان حوزه مربوطه می باشد.

دسته بندی محصولات تجاری دایون مشتمل بر کامیون، یعنی کامیون تراکتور، کامیون کمپرسی، کامیون باری، کامیون ویژه و تریلر با انواع سوختهای گازوییل برق و گاز می باشد. این محصولات دارای مزایای عملکرد بهینه با فن آوری جدید، با دوام و پایدار و قابل اعتماد هستند. رقابت پذیری در اقتصادی بودن محصول چه در خرید و چه در مصرف انرژی، ایمنی و راحتی و نهایتا بروز بودن محصولات از جمله  ماموریتهای گروه دایون می باشد

آشنایی با پیاده سازی سایت شرکت ثمین خودرو دیزل

پیاده سازی سایت شرکت ثمین خودرو دیزل یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت شرکت خودروسازی ثمین خودرو دیزل سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت شرکت ثمین خودرو دیزل از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی ثمین خودرو دیزل به کار گرفته شده است می‌توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است