طراحی سایت تولیدکننده کود و سموم محصولات نباتی نم بار

وب سایت شرکت نم بار توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Nambar Manufacturer of Pesticides

http://www.nambar.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت نم بار بعنوان اولین تولیدکننده سموم دفع آفات در خراسان فعالیت دارد و طراحی سایت شرکت نم بار در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1392 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت نم بار سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت نم بار

شرکت نم بار در سال 1369در مشهد تاسیس و در سال 1375 با بهرمندی از دانش کارشناسان آزموده، پا به عرصه تولید کودهای مایع گذاشتند. کودهای متنوع شرکت نم بار با نام تجاری ثمر وارد مزارع سبز ایران شد و در سال 1387 شرکت نم بار پس از کسب تجربیات دیرین و دانش نوین اقدام به عرضه کود جدید و ارزشمندی با نام تجاری ثمر طلایی کرد.

در سال 1390 با اخذ مجوز و راه اندازی خط سموم حشره کش شرکت نم بار به عنوان تنها تولیدکننده سموم دفع آفات در خراسان بزرگ در شهر مشهد گام کوچکی در راستای بالندگی و رشد و  اعتلای کشاورزی ایران برداشت و هم اکنون با استفاده از بهترین مواد اولیه و برترین دانش جهانی مصمم به ادامه راه  و خدمت رسانی هر چه بیشتر به صنعت آینده دار کشاورزی این مرز و بوم می باشد .صحت ادعای شرکت نم بار تایید کیفیت و رضایت مصرف کنندگان محصولات ما می باشد.

درباره طراحی وب سایت شرکت نم بار

طراحی سایت شرکت نم بار یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات و تجهیزات کشاورزی شرکت نم بار سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت نم بار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت نم بار مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.