وب سایت شرکت توسعه فناوری کوباس توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Cobas Company Web Design

http://cobastd.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت توسعه فناوری کوباس یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید دسته ای یا تولید انبوه قطعات دقیق و پیچیده صنعتی در کشور میباشد که طراحی شرکت توسعه فناوری کوباس در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت توسعه فناوری کوباس سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد توسعه فناوری کوباس

این شرکت در سال 1382 تاسیس و پس از آن  فاز توسعه ای آن در سال 1388 با نام توسعه فناوری کوباس (سهامی خاص) شروع به کار نمود.

با کمال افتخار میتوان گفت مدیریت و تیم متخصص این مجموعه، حتی قبل از تاسیس این شرکت تجربیات ارزشمندی در بسیاری از پروژه های طراحی و ساخت، مهندسی معکوس و تولید انبوه قطعات کسب کرده و از بدو تاسیس تا کنون نیز این از این تجربیات در بسیاری از پروژه های صنعتی استفاده شده است.

پروژه های  اجرا شده و فعلی در این شرکت، بصورت تولید دسته ای یا تولید انبوه قطعات دقیق و پیچیده صنعتی میباشند.

بهبود مستمر کیفیت و حرکت به سمت ضایعات صفر، افزایش بهره وری، و تحویل به موقع مهمترین موارد مورد تاکید و برنامه ریزی شده توسط مدیریت شرکت می باشد. همچنین نیروی انسانی متخصص و ماهر به همراه به کارگیری تجهیزات ساخت و تولید مدرن و بروز ،امکان عرضه خدمات در بخش ماشین کاری و ساخت را برای این شرکت فراهم نموده است.

درباره طراحی وب سایت توسعه فناوری کوباس

طراحی سایت شرکت توسعه فناوری کوباس یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت کوباس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت توسعه فناوری کوباس از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت توسعه فناوری کوباس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کوباس بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.