وب سایت شرکت تعمیر گیربکس صنعتی M.T.G توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

M.T.G Web Design

http://www.tamirgearbox.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مرکز تعمیرات تخصصی گیربکس های صنعتی (M.T.G) با هدف تعمیرات اساسی انواع گیربکس های صنعتی، انواع پمپ های گاز و خلاء و ساخت انواع کوپلینگ های دنده ای در سال 1390 در شهر مشهد تاسیس گردید.

طراحی سایت شرکت تعمیر گیربکس صنعتی M.T.G توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت تعمیر گیربکس صنعتی M.T.G سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت تعمیر گیربکس صنعتی M.T.G در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد مرکز تعمیر گیربکس های صنعتی M.T.G

مرکز تعمیرات تخصصی گیربکس های صنعتی (M.T.G) با هدف تعمیرات اساسی انواع گیربکس های صنعتی، انواع پمپ های گاز و خلاء و ساخت انواع کوپلینگ های دنده ای در سال 1390 در شهر مشهد تاسیس گردید.

به جهت همکاری این مجموعه با متخصصان و مشاورانی که بیش از چهل سال سابقه در امر ساخت و تعمیرات گیربکس و سایر قطعات صنعتی دارند، توانی های M.T.G به شرح زیر می باشد:

  1. تعمیرات اساسی و بازسازی انواع گیربکس های صنعتی ایرانی و خارجی
  2. تعمیرات اساسی و بازسازی انواع پمپ های گاز و خلاء
  3. ساخت انواع کوپلینگ های دنده ای جهت صنایع مختلف
  4. طراحی و تولید انواع چرخدنده های مخصوص گیربکس

با توجه به اینکه خرابی گیربکس ها و پمپ ها باعث توقف فعالیت در خطوط تولید کارخانجات می گردد، لذا تعمیرات این تجهیزات در مجموعه M.T.G به صورت شبانه روزی انجام شده تا در حداقل زمان ممکن تحویل مشتری گردد.

در مورد طراحی سایت شرکت تعمیر گیربکس های صنعتی M.T.G

طراحی سایت شرکت  M.T.G یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت  M.T.G سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها چشم نواز و زیبا بوده و یکی از نمونه کارهای حرفه ای طراحی وب سایت شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تعمیرات تخصصی گیربکس های صنعتی M.T.G از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی  M.T.G به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.