وب سایت شرکت پیشگامان کویر یزد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Pioneers Kavir Yazd Company Web Design

http://www.greentravelpioneers.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت پیشگامان کویر یزد یکی از شرکت های معتبر ارائه دهنده توریست سلامت در کشور میباشد که طراحی سایت پیشگامان کویر یزد در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت پیشگامان کویر یزد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت پیشگامان کویر یزد

گروه تعاونی پیشگامان کویر فعالیت خود را در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات آغاز کرده و پس از آن وسیع ترین شبکه اینترنت در سراسر ایران را ایجاد کرده است. گروه تعاونی پیشگامان کویر در 26 تعاونی در سراسر کشور و برخی از کشورهای دیگر نظیر کانادا، مالزی، امارات متحده عربی در زمینه های مختلف از قبیل بانکداری ،بیمه ،حمل و نقل و راه آهن ،گردشگری سلامت ،خدمات بهداشتی هوشمند فعالیت دارد.

درباره طراحی وب سایت شرکت پیشگامان کویر یزد

طراحی سایت شرکت توریست سلامت پیشگامان کویر یزد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت پیشگامان کویر یزد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت توریست سلامت پیشگامان کویر یزد از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت توریست سلامت پیشگامان کویر یزد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت توریست سلامت پیشگامان کویر یزد مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.