وب سایت شرکت تام پرینت توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Tam Print Web Design

https://www.tamprint.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه تام پرینت در زمینه طراحی و چاپ انواع پوستر و کاتالوگ های تبلیغاتی فعالیت می کند. این شرکت فعال در صنعت چاپ در سال 1397 تصمیم به راه اندازی شعبه ای اینترنتی گرفت و وب سایت خود را به کمک شرکت فراتک پیاده سازی نمود.

در مورد شرکت تام پرینت

تام پرینت شروع یک موج نو در صنعت چاپ ایران است. در سال 1394 ایده ایجاد این مجموعه شکل گرفت و نام "تام" برای آن انتخاب شد. تام در فرهنگ فارسی به معنای تمام و کمال است و در ابتدا ماموریت تام پرینت ارائه خدمات و تولید محصولات با کیفیت و رقابتی و پوشش کامل خدمات پس از فروش برای مشتریان تعریف شده بود. در مسیر شکل گیری ساختار این مجموعه ، تام پرینت تجربه کرد که خلا وجود خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات و ارائه خدمات باعث کاهش ارزش و کارایی محصولات چاپ در حوزه های مهمی مانند تبلیغات و بسته بندی شده است و این مسئله روز به روز تاثیر مخرب خود بر بازار صنعت چاپ را بیشتر می کند. این اتفاق تام پرینت را مصمم کرد تا تمرکز اصلی خود در مسیر پیش روی را بر نوآوری منعطف کند و راهکارهای خلاقانه تری برای نیازهای مشتریان صنعت چاپ ارائه دهد.

امروز راهکارهای آنلاین تام پرینت در دو حوزه چاپ افست و دیجیتال گستره ی بزرگی از نیازها و محصولات چاپی مورد تقاضا کسب و کارهای بزرگ و کوچک را شامل می شود. ارائه خدمات طراحی نیز گام بزرگ دیگری است که تام پرینت در کنار توانایی اش در تولید محصولات چاپی با کیفیت منحصر به فرد (چاپ افست با Lpi 240) ، می تواند شگفتی های بزرگی را برای مشتریان خود خلق نماید.

در مورد طراحی وب سایت شرکت تام پرینت

طراحی سایت شرکت تام پرینت یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت تام پرینت سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت حرفه ای شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تام پرینت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی تام پرینت به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.