وب سایت تالار پذیرایی ارشاد مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Ershad Reception Hall Web Design

http://ershadhall.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

تالار پذیرایی ارشاد مشهد بعنوان یکی از تالارهای مهم در شهر مشهد شناخته شده میباشد که طراحی سایت تالار پذیرایی ارشاد در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت تالار پذیرایی ارشاد سعی گردیده است خواسته های مدیران این تالار پذیرایی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد تالار پذیرایی ارشاد مشهد

تالار پذیرایی ارشاد در دو راهی جاده طرقبه، شاندیز مشهد جنب مجتمع سوارکاری ارشاد در منطقه ای خوش آب و هوا واقع شده است. این تالار دارای 5 سالن مجلل با ظرفیت 600 نفر با معماری خاص بوده و همچنین دارای 2 قسمت فضای باز با ظرفیت 1000 نفر نیز می باشد.

تالار پذیرایی ارشاد به لطف خدای متعال پس از 4 سال فعالیت توانسته است جایگاه خود را در میان سایر رقبا با شیوه نوین در ارائه خدمات ارتقاء بخشد. از ویژگی های بارز تالار ارشاد علاوه بر محیطی زیبا و دلنشین، هم جواری با مجموعه سوارکاری ارشاد می باشد که مراجعین محترم می توانند از خدمات مجموعه بهره کافی را ببرند.

این مجموعه با رعایت اصول مشتری مداری، با داشتن کادری مجرب همواره کوشیده است رضایت خاطر مشتریان خود را جلب نماید و از هرگونه انتقاد و پیشنهادی که در راستای بهبود کیفیت خدمات باشد استقبال می نماید.

درباره طراحی وب سایت تالار پذیرایی ارشاد مشهد

طراحی سایت تالار پذیرایی ارشاد مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت تالار پذیرایی ارشاد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت تالار پذیرایی ارشاد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت تالار پذیرایی ارشاد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.